Agenda en mededelingen

Diploma zwemmen nov/dec 2019

  • 17 en 24 november zwv 1, 2 en 3 (let op geen proef zwemmen! Beide dagen worden gebruikt voor het afdraaien van het examenprogramma. Na de les van 10 november krijgen de kinderen te horen of zij deel kunnen nemen aan het diploma zwemmen)
  • 8 december proef zwemmen A, B en C
  • 15  december diploma zwemmen A, B en C
  • Bij proef- en diploma zwemmen moeten de kinderen om 09:00 uur al in het zwembad zijn; aangekleed en met een extra handdoek. Ouders, grootouders, broers en zussen mogen bij het diploma zwemmen in de zwemhal zitten.

 

Vrije dagen 2019/2020*

21/7 – 1/9 zomervakantie geen zwemles
8/9 eerste zwemles na de zomervakantie
15/9 kinderdag (geen zwemles) uitstapje naar pretpark
22/12 en 29/12 kerstvakantie
5/1/2020 eerste zwemles van het nieuwe jaar
12/4/2020 pasen
31/5/2020 pinksteren
19/7/2020 t/m 30/8/2020 zomervakantie
*wanneer het zwembad gesloten is, is er ook geen zwemles.

Afzwemmen bij Triton

  • tweemaal per jaar wordt er diploma gezwommen. In mei, juni en in november, december worden alle diploma’s afgezwommen
  • Diploma eisen vind je hier
  • Bij proef- en afzwemmen moeten de kinderen om 09:00 uur al in het zwembad zijn; aangekleed en met een extra handdoek. Ouders, grootouders, broers en zussen mogen bij het diploma zwemmen in de zwemhal zitten.

Ooievaarspas

Bij HZV Triton kan de zwemles vergoed worden voor leerlingen met een Ooievaarspas. Wil je gebruik maken van de Ooievaarspas regeling van HZV Triton, neem dan op de eerste zwemles van ieder nieuw kwartaal (jan, april, juli, okt) de Ooievaarspas mee ter scanning door de penningmeester.

Ooievaarspas vergoedt alleen de zwemles, inschrijven en diploma zwemmen dienen door de leerling zelf betaald te worden.

Tips tegen verdrinking

De NRZ (national Raad Zwemveiligheid) heeft 8 handzame tips opgesteld die de kans op verdrinking verkleinen. De tips zijn speciaal voor ouders en verzorgers van jonge kinderen met en zonder zwemdiploma’s. Klik hier voor de 8 tips!

IBAN / bank

De IBAN-code is: is NL94 INGB 0000 235202